Markanıza Özel Web Yazılım/Tasarım Hizmetleri

img
Beklentilerinizin çok üstünde olan yazılım çözümlerimiz.. İhtiyaçlarınıza yönelik hazırlanmış kolayca yönetebileceğiniz bir panel.
Ve tabii kullanıcılara yönelik tasarlanan arayüz çizimleri.  Onlarca modül ile sizlere tek çözüm sunuyoruz.
img

Websiteniz Yoksa Yoksunuz

Günümüz Teknoloji Dünyasında markanızı veya işletmenizi daha iyi yerlere taşımak için bir websitenizin olması oldukça önemli bir etkendir.

İşte bu yüzden “websiteniz yoksa yoksunuz".

Yetkinliklerimiz

Websiteniz sizin kurumsal kimliğinizi ifade etmenizi sağlayan çok önemli bir araçtır. Bu yüzden websiteniz her türlü cihaza uyumlu ( responsive ), hızlı açılabilen, modernize edilen ve en  önemlisi kullanıcı-yönetici tarafından kolaylıkla kontrol edilebilen düzeyde olmalıdır.

HTML 100%
CSS 100%
JS 100%
PHP 100%

Müşteri Yorumları

Loc Ajans çalışanları bizlere hep güler yüzlü ve nazik yaklaşımları vardı. 7/24 sitemiz için kurumsal destek sağladılar. Bizlerin hayal ettiğinden daha güzel bir hizmet sundular bizlere.
Mehmet Cemil Çolak
Mehmet Cemil Çolak
Dergi Bilader
İşletmemiz için kurulmuş olan web siteden oldukça memnun kalmış bulunmaktayız. İş sonrası bir çok konuda yardımcı olundu. Teşekkür ederiz.

Profesyonel Araçlar

Ziyaretçi Analizi
Ziyaretçi Analizi
Hedef kitlenize göre istenilen zaman dilimlerinde analizler yaparak, rakiplerinize onaran sıralamanızı ölçüyoruz.
İstatistiksel Veri
İstatistiksel Veri
Bütün analizleri istenilen formata uygun bir şekilde hazırlayıp, sunuyoruz. Bu yüzden çok sade bir görünümde inceleme şansı elde edebileceksiniz.