Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Reklamları Neden Tercih Edilmelidir?

Işletmelerin, markaların ya da kişilerin kendi düşüncelerini kitlesine özgürce iletebildiği platformlardır. Günümüzde sosyal medya, gazete ve tv kanallarına kıyasla daha fazla tercih edilmektedir.
  • Hedef Kitle Bellidir
  • Hızlı FeedBack Alınır Atanma
  • Hacmi Yüksektir 
  • Sürekli Güncel Olunur
img

Sosyal Medya Ve Etkinlik Durumu

Facebook

Facebook en çok kullanılan sosyal medya sitesi olmasından kaynaklı kurumsallık açısından kullanışlı olduğunu söyleyebiliriz.

Youtube

Markanızın tanıtım filmini Youtube'da yayınlayarak daha büyük bir kitleye ulaşabilirsiniz. Not: "Youtube'a verilen reklamlar tıklanıyor."

Instagram

Instagram markanız için çok önemli bir medyadır. En çok kullanılan sosyal medya mecrası arasındadır. Ve markasını Instagram sayesinde geliştiren bir çok şirket bulunmaktadır.

Twitter

Twitter eski popüleritesini koruyor diyemeyiz. Ama Twitter'da hesap açıp güncel içerikler paylaşmak yine markanız açısından yararlıdır.

Sosyal Medya Avantajları

SATIŞLARDA YÜKSELİŞ
SATIŞLARDA YÜKSELİŞ
Eğer ki işletmeniz bir şeyler satmak için ise sosyal medya sizin için oldukça önemlidir. Başlıca Instagram olmak üzere bir çok mecrada ürün satışı yapılmaktadır.
Detaylı Bilgi
img
RAKİPLERİNİZİ GEÇİN
RAKİPLERİNİZİ GEÇİN
Rakipleriniz daha internete bile ayak basmamışken siz çoktan sosyal medyada popüleritenizi yakalamış ve markanıza ait kitlenizi çoktan sağlamış olacaksınız.
Detaylı Bilgi